|
2025-04-13
13 квітня, у день свята Входу Господнього в Єрусалим, митрополит Полтавський і Кременчуцький Федір очолив Божественну літургію у Свято-Успенському кафедральному соборі м.Полтави. Йому співслужило духовенство собору.
Після читання Євангелія Високопреосвященнійший владика Федір виголосив слово проповіді та возніс особливу молитву до Господа в час, коли Батьківщина в небезпеці. Також під час відправи лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів, які загинули під час війни.
На завершення урочистого богослужіння владика Федір окропив гілля верби та присутніх освяченою водою.
|